Sveiki,

Kviečiame jus prisijungti prie Mindletic bendruomenės iššūkio 📢

Gruodžio mėnuo visuomet ypatingas 🎄🎅🎉 Artėja metų pabaiga, tad dažnai šis metas yra kupinas skubėjimo: norime užbaigti visus pradėtus darbus bei projektus, planuojamės šventines veiklas ir vis dažniau pagauname save reflektuojant apie praėjusius metus.

Tad šį mėnesį kviečiame reflektuoti kas dieną ir geriau pažinti savo išgyvenamas emocijas.

Marc Brackett savo knygoje „Leidimas jausti“ rašė: „mes visi tikime, kad mūsų jausmai yra svarbūs ir kad į juos turi būti atsižvelgta. Tačiau tuo pat metu metu mes manome, kad daugelis emocijų yra neproduktyvios ar netgi mums trukdo - darbe, namuose ar kur nors kitur.”

Ar jums taip pat kyla panašių minčių? Kiek kartų šiais metais jūs nustūmėte savo emocijas į šalį, galvodami, jog jos yra neproduktyvios, trukdančios, užkertančios kelia pasiekti norimų tikslų?

Šį mėnesį kviečiame leisti sau patirti visas kylančias emocijas ir prisijungti prie Mindletic iššūkio, kuris skatina reflektuoti savo emocijas naudojantis Mindletic individualizuota emocinės gerovės programa.

Sakoma, kad naujam įpročiui susiformuoti tereikia 21-os dienos. Todėl kviečiame jus treniruoti savo emocinius raumenis ir 21-ą dieną kartu su Mindletic ugdyti savo emocinį intelektą. Kiekvieną dieną reflektuodami savo emocijas, bendraudami bendruomenės kambariuose bei refleksijos grupėse, atlikdami kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimus, turėsite galimybę laimėti 50 € vertės „The School of Life“ kuponą 🎁

 Taisyklės:

- Iššūkis vyksta nuo gruodžio 1 d. iki 21 d.
- 3 vartotojai, kurie gruodžio 21 d. turės didžiausią iš eilės atliktų treniruočių skaičių savo Mindletic paskyroje, bus paskelbti nugalėtojais.
- Nuo gruodžio 1 d. treniruočių serijos bus skaičiuojamos nuo nulio. Atminkite, kad jūsų paskyroje šiuo metu gali būti rodomas didesnis iš eilės atliktų treniruočių skaičius, tačiau varžybų lentelėje visi pradės nuo 0.
- Tai reiškia, kad kiekvieną dieną iš eilės turėsite treniruoti savo emocijas tvaraus balanso link Mindletic programėlėje.
- Atminkite, kad jei praleidote bent vieną dieną, jūsų treniruočių serijos numeris vėl prasidės nuo 0!
- Jei pabaigoje bus daugiau nei 3 vartotojai, turintys vienodą treniruočių serijų skaičių, nugalėtojus išrinksime atsitiktinai.
- Su laimėtojais susisieksime gruodžio 22 d.
- Nugalėtojai laimės 50 € vertės The School of Life kuponą.
- Kiekvieną savaitę skelbsime geriausius treniruočių serijų skaičius, išlaikant dalyvių konfidencialumą.

Na, tai ar esate pasiruošę? 💪