Pasiūlymas organizacijoms

Gaukite nemokamą konsultaciją, pagrįstą anoniminiais duomenimis ir tendencijomis, sukauptomis, dirbant su visame pasaulyje žinomais prekių ženklais.

Sužinokite daugiau apie Mindletic emocinės sveikatos sporto klubą.

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją.

Jolita Gurskytė

"Mūsų tikslas - sukurti ir nuolat tobulinti sveiką ir įtraukiančią darbo aplinką, kurioje darbuotojai gali būti savimi, kurioje visi kartu dirbame siekdami apsaugoti ir skatinti sveikatingumą, saugą, gerovę ir tvarumą. Savo atsakomybe laikome sudaryti sąlygas darbuotojams rūpintis savimi.

Mindletic yra tam puiki priemonė: emocijų dienoraštis skatina žmones kasdien sąmoningai rūpintis savo emocine sveikata; taip pat suteikia galimybę bendrauti vieniems su kitais bendruomenės kambariuose, o mes, kaip įmonė, galime būti tikri, kad jei kas nors atsidurs sunkioje situacijoje - jam bus pasiekiama profesionali pagalba."

Personalo skyriaus vadovė, Vinted

"Emocinė sveikata nėra ir neturėtų būti tabu. Kaip ir kalbame apie savo fizinę sveikatą, turėtume būti atviri ir kalbėti apie savo sunkumus bei emocijas, su kuriomis susiduriame. Taip ypač svarbu darbo vietoje, kur praleidžiame tiek daug laiko.

Štai kodėl mūsų bendradarbiavimas su "Mindletic" mums yra toks svarbus. Tai ne tik žingsnis į priekį užtikrinant emocinės sveikatos palaikymą ir gerinant savijautą, bet ir galimybėdar labiau suartėti mūsų bendruomenei bei padėti vieni kitiems, kai to labiausiai reikia."

Monika Okmanė

Žmogiškųjų išteklių vadovė, NordVPN

"Palaikymas ir parama komandai, kad ji galėtų klestėti bei pagalba bendruomenėms aplink mus - visada buvo svarbi mūsų organizacijos vertybė. O tvarių pokyčių siekis atspindi mūsų tikslą būti produktyviais.

Būtent dėl to, bendradarbiavimas su „Mindletic” mums yra svarbus: profesionali specialistų pagalba ir duomenimis grįstos gairės padeda mūsų darbuotojams išlaikyti jų produktyvumą. Pats, būdamas „Mindletic” naudotoju, matau didelę jų komandos darbo vertę - man, kaip HR asmeniui, tai sutaupo laiko, kadangi pastebiu mūsų darbuotojų atsparumo kasdieninėms problemoms padidėjimą, o tuo pačiu ir geresnį jų susitelkimą į darbą!"

Algimantas Krasauskas

Bendraįkūrėjas ir žmogiškųjų išteklių skyriaus vadovas, Trafi

"Gera emocinė sveikata leidžia mums klestėti. Kai ji yra stabili, mes patiriame tikslo ir kryptingumo jausmą ir galime lengviau susitvarkyti su kylančiais iššūkiais." Čia, 1stDibs ", rūpinamės savo darbuotojais ir manome, kad organizacijos dabar turi kuo labiau pažinti savo darbuotojų jausmus nei bet kada anksčiau.

Su „Mindletic“ palaikymu ir pagalba siekiame lavinti savo emocijas taip, kaip ir treniruojame savo kūną, bei užtikrinti, kad mūsų darbuotojai lengviau susidorotų su stresu ir be didesnių pastangų pasiektų pusiausvyrą“.

Eglė Stankutė

Žmogiškųjų išteklių komandos vadovė, 1stDibs