Mūsų psichologai

Pasikalbėk su tuo, kuris tave tikrai supranta

Mindletic bendradarbiauja tik su kruopščiai atrinktais specialistais. Visi profesionalai turi būti įgiję bent psichologijos Magistro laipsnį ir turėti mažiausiai dviejų metų psichologinio konsultavimo patirtį.

Nuotolinė terapija - tai galimybė susisiekti su terapeutu, net jeigu šiuo metu susiduriate su gausa užduočių ir pareigybių, patiriate sunkumus randant tinkamą, šalia jūsų esantį specialistą ar norite konsultuotis patogiai, savo namų aplinkoje.

Didžioji dauguma Mindletic specialistų yra Lietuvos psichologų asociacijos nariai ir nuolatos kelia savo kvalifikaciją mokymuose, yra studijuojantys arba baigę podiplomines studijas, gilina savo žinias intervizijose bei kitais būdais.

Dainora

Leisk sau būti.

Esu baigusi sveikatos psichologijos magistro studijas. Nuo 2016 metų savanoriauju emocinės paramos linijoje "Vaikų linija". Esu dirbusi mokyklos psichologe, turiu patirties vedant mokymus, konsultuojant suaugusiuosius (patiriančius depresijos, nerimo simptomus, fizinius sveikatos sunkumus, darbinius ar santykių sunkumus). Esu įsitraukusi į mokslinius projektus. Viena pagrindinių domėjimo sričių - streso įveikimas.

Konsultuoju lietuvių kalba.

Greta K.

"Viskas, ko tau reikia, glūdi tavyje ir laukia, kol galės išnirti ir atsiskleisti. Tau tereikia ramiai ir kantriai ieškoti to, ką nešiojiesi savyje, tik taip iš tiesų surasi.“ – E. Caddy

Esu sveikatos psichologė - kognityvinės elgesio terapijos praktikė, ilgametė emocinės paramos tarnybos „Jaunimo linija“ savanorė. Patirtį įgijau dirbdama psichologe psichologinio konsultavimo įmonėse ir mokykloje, lektoriaudama, vesdama mokymus bei savižinos grupes, taip pat kaupiau patirtį vaikų dienos ir krizių centre, psichiatrijos klinikoje, savanoriaudama savižudybių prevencijos mokymuose bei nevyriausybinėse organizacijose, teikiančiose pagalbą psichinę negalią turinčių žmonių šeimoms. Užsiimu privačia psichologo praktika, konsultuoju suaugusiuosius, paauglius, vaikus bei jų tėvus. Siekiu kurti šiltą, lygiavertį, palaikantį ir besąlygiškai priimantį ryšį, jog konsultacija būtų saugi erdvė, kurioje kiekvienas galėtų susitikti su tikruoju savimi, leidžiančiu sau jausti ir laisvai reikšti savo mintis.

Konsultuoju lietuvių kalba.

Giedrė

Kiekviename sunkume ar krizėje slypi galimybės. Vidinis pokytis ateina, kai išmokstame liesti su meile tai, ką iki šiol lietėme su baime.

Psichologijos bakalaurą ir magistrą studijavau Vilniaus Universitete, gilinu žinias Integracines psichoterapijos studijose Venecijoje, atlieku psichoterapijos praktiką Suagusių psichologinės sveikatos centre Arezzo mieste, savanoriauju pandemijos krizės pagalbos linijoje Help Line. Nuo 2011 vedu asmeninio tobulėjimo mokymus grupėms Europoje ir už jos ribų. Konsultuoju individualiai privačioje studijoje Italijoje bei online, padedu žmonėms išgyvenantiems krizę, vidinius ar tarpasmeninius konfliktus, dirbu su tokiomis temomis kaip bendravimo problemos, streso ir pokyčių valdymas, nerimas, depresija.

Konsultuoju anglų ir lietuvių kalbomis.

Kamilė

Išgirsti, suprasti, padėti.

Aš esu psichologė-psichoterapeutė ir savo darbe siekiu padėti žmonėms geriau save suprasti bei siekti norimų pokyčių. Viena pagrindinių mano domėjimosi ir darbo sričių yra nerimas ir pagalba įveikiant nerimo keliamus sunkumus. Esu įgijusi psichologijos bakalauro ir sveikatos psichologijos magistro laipsnius, taip pat, baigusi podiplomines kognityvinės ir elgesio terapijos studijas. Šiuo metu dirbu privačioje praktikoje bei toliau gilinuosi į schemų terapiją.

Konsultuoju anglų ir lietuvių kalbomis.

Pojauta

Tikiu, kad žmoguje slypi resursai, padedantys įveikti gyvenimo sunkumus, ir galia kurti savitą gyvenimą. Tik kartais reikia pagalbos sudaryti sąlygas tiems resursams aktyvuotis. 

Esu klinikinė psichologė, egzistencinės ir porų psichoterapijos kursantė. Vilniaus universitete baigiau psichologijos bakalauro ir klinikinės psichologijos magistro studijas. Atlikau praktiką ir savanoriavau Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre ir Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje. Šiuo metu dirbu Sveikatos klinikoje ir privačiai. Konsultuoju individualiai, poras ir vedu žmonių, einančių per skyrybų krize, grupes.

Konsultuoju lietuvių kalba.

Aušra B.

Tamsiausia valanda būna prieš aušrą.

Susipažinkime. Esu konsultavimo krypties psichologė Aušra. Jei tiksliau, tai esu baigusi psichologijos bakalauro ir konsultavimo psichologijos magistro studijas. Mokymąsi ir profesinį tobulėjimą laikau neatskiriama savo gyvenimo dalimi. Tad šiuo metu savo kompetencijas stiprinu studijuodama kognityvinę elgesio terapiją į kurią atvedė 2019 metais baigti Mindfulness mokymai ,,Įsisąmoninimu grįsti kognityvinės elgesio terapijos pagrindai.,,

Konsultuoju lietuvių kalba.

Elena

„Kai negalime pakeisti situacijos, galime pakeisti save’’. - Viktor E. Frankl.

Turiu psichologijos bakalauro, klinikinės psichologijos magistro laipsnius, šiuo metu studijuoju doktorantūroje. Dirbau Respublikiniame priklausomybės ligų centre, kur teikiau konsultacijas jauniems žmonėms, turintiems psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo problemų. Nuo 2018 metų konsultuoju suaugusiosius privačiai Meksikoje ir Lietuvoje, dirbu psichologe Vilniaus universitete. Padedu žmonėms, turintiems emocijų, elgesio, tarpasmeninių santykių sunkumų, LGBTQ+ bendruomenei.

Konsultuoju anglų ir lietuvių kalbomis.

Sigita

Kad ir kaip viskas gali atrodyti sunku, laimė yra tavo rankose.

Esu įgijusi psichologijos bakalaurą Glazgo universitete (Škotija, 2009) ir baigusi socialinės psichologijos magistratūrą Mykolo Romerio universitete (Lietuva, 2013). 2013 metais persikėliau į Stambulą, kur įgijau konsultavimo patirties dirbdama su užsieniečiais gyvenančiais Turkijoje. Taip pat buvau Onar organizacijos, kurios tikslas įgalinti moteris bei kovoti su vyrų smurtu prieš moteris, psichologijos skyriaus vadovė bei konsultantė. Vedu seminarus streso valdymo ir meilės sau temomis bei esu šokio ir judesio terapijos praktikė. 

Konsultuoju anglų ir lietuvių kalbomis.

Agnė

Mūsų gyvenimas - tai mūsų mintys, jausmai, kūno pojūčiai ir elgesys. Pokyčiai viename lygmenyje atneša pokyčius kituose.

Jau studijų laikais patirtį pradėjau kaupti įvairiose psichologų organizacijose bei savanoriaudama jaunimo linijoje. Konsultuoju paauglius ir suaugusius nuo 2016 metų įvairiomis temomis, iš kurių labiausiai domina nerimo ir nuotaikos sunkumai, tarpasmeniniai santykiai bei savivertės temos. Taip pat labai mėgstu vesti mokymus ir terapines grupes. Savo darbe taikau mokslu pagrįstas metodikas, tokias kaip kognityvinė elgesio terapija, mindfulness ir kitas.

Konsultuoju lietuvių ir anglų kalbomis.

Aušra N. D.

Ir tai praeis.

Esu baigusi klinikinės psichologijos magistrantūros studijas Vilniaus universitete. Nuo 2014 m. dirbu psichologe, šiuo metu gilinu žinias analitinės psichoterapijos srityje. Esu sertifikuota savižudybių prevencijos mokymų lektorė. Konsultuoju suaugusius susiduriančius su tarpasmeninių santykių sunkumais, išgyvenančius krizes, skyrybas, netektis, siekiančius geriau save pažinti ar ieškančius prasmės. 

Konsultuoju anglų ir lietuvių kalbomis.

Vaiva

Visi jausmai ir išgyvenimai turi teisę būti. Nors kartais jų tiek daug ar jie tokie intensyvūs, kad gali atrodyti gąsdinantys ir sunkiai suprantami. Tad kviečiu nelikti vienai(-am). Tikiu atviro, nevertinančio, besąlygiškai priimančio pokalbio galia. Kad ir su kuo ateitum, išbūsime, bandysime tai pažinti, suprasti, ir kartu ieškoti išeičių.

Esu baigusi klinikinės psichologijos magistrą, keliu kvalifikaciją individualios psichodinaminės psichoterapijos studijose. Patirtį įgijau dirbdama psichikos sveikatos srityje su psichologines krizes, netektis patiriančiais, suicidinių ketinimų bei įvairių kitų sunkumų ar sutrikimų turinčiais žmonėmis. Taip pat savanoriavau "Jaunimo liniojoje" ir "Krizių įveikimo centre". Domiuosi daugeliu temų, susijusių su psichikos sveikata, ypač krizėmis, perdegimu, tarpasmeninių santykių sunkumais, vienišumu, savęs pažinimu ir priėmimu. Palaikau LGBT+ 

Konsultuoju anglų ir lietuvių kalbomis.

Vitalija

Mano moto - siekti tikslo mėgaujantis kelione, o jeigu jaučiate, kad Jūsų kelionei prireiktų bendražygio, tuomet su malonumu prisijungčiau. Dviese ieškoti konstruktyvesnių bei emocinei ir fizinei sveikatai palankesnių kelių yra saugiau, efektyviau, o praeiti sudėtingiausius ruožus - lengviau. 

Turiu psichologijos bakalauro, sveikatos psichologijos magistro ir neurobiologijos magistro išsilavinimą, esu baigusi podiplomines studijas “Įsisąmoninimu (mindfulness) grįsti kognityvinės elgesio terapijos pagrindai”. Visa tai tam, kad mano klientų patirtis siekiant geresnės psichologinės savijautos būtų kuo profesionalesnė. LGBT friendly.

Prisistatomasis įrašas

Konsultuoju anglų ir lietuvių kalbomis.

Gintarė

Aš tikiu jog rūpintis savo emocine sveikata yra taip pat svarbu kaip ir fizine. Sutinku su mintimi, jog neišreikštos, neišgyventos emocijos visada randa būdą paseikšti. Aš kviečiu tave drauge būti turtingoje jausmų paletėje, net ir su tomis emocijomis, kurios atrodo sunkios, netinkamos ar net mus gąsdinančios. Kiekvienas iš mūsų esame unikalūus, tuo pačiu būdami labai panašūs.

Vilniaus universitete baigiau psichologijos bakalauro ir klinikinės psichologijos magistrantūros studijas. Savo profesinius įgūdžius tobulinau fizinės reabilitacijos centre, dabar jau 3 metus dirbu Psichikos sveikatos centre. Teikiu pagalbą žmonėms turintiems nuotaikos, nerimo, tarpasmeninių santykių sunkumų, išgyvenantiems emocines krizes.

Prisistatomasis įrašas

Konsultuoju lietuvių kalba.

Neringa

Viskas vyksta pagal planą, tačiau planas visada keičiasi.

Turiu 20 metų patirtį teikiant psichologinę pagalbą, specializuojuosi dirbant su traumomis ir konsultuojant krizės metu. 2003 m. baigiau psichologiją, šiuo metu esu psichoterapeutė bei registruota „EuroPsy“ psichologė. Domiuosi psichikos sveikatos priežiūros naujovėmis derinant mokslą ir praktiką.

Konsultuoju lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Ilona

Leisk savo kūnui ir mintims sušokti darnų šokį, nes tai ir yra gyvenimas. 

Domiuosi naujųjų technologijų poveikiu žmogaus psichologinei gerovei, tarpasmeninio bendravimo sunkumais, smurto problemomis. Esu registruota “EuroPsy” klinikinė ir sveikatos psichologė, Vilniaus universitete baigiau psichodinaminę grupių psichoterapiją, turėjau ilgalaikių stažuočių Vokietijoje ir JAV.  

Konsultuoju lietuvių ir rusų kalbomis.

Jolanta

Daugiau sąmoningumo, mažiau nerimo.

Esu klinikinė psichologė ir psichodinaminės krypties psichoterapeutė kandidatė. Dirbu psichikos sveikatos centre ir užsiimu privačia praktika. Manau tik saugiame santykyje galima išdrįsti save pamatyti giliau ir plačiau bei išmokti sąmoningiau kurti savo ateitį. Į mane galima kreiptis, kai: vargina nerimas ar baimės; svyruojanti nuotaika pernelyg apsunkina kasdienį gyvenimą; kyla stiprios emocijos, kurias darosi sunku suvaldyti; atsirado kūno pojūčių tarsi be priežasties, kurie, jaučiate, galimai siejasi su emocijomis; jaučiate vidinę tuštumą; norite geriau save pažinti; nepavyksta sukurti norimų santykių su kitais žmonėmis; iškilo sunkumų prisitaikant prie pasikeitusių gyvenimo aplinkybių. Kviečiu susitikti!

Konsultuoju lietuvių kalba.

Akvilė

Tai, į ką mes kreipiame dėmesį, mumyse auga.

Tiek bakalauro, tiek sveikatos magistro kvalifikaciją įgijau Vilniaus universitete. Tame pačiame universitete toliau tęsiu podiplomines psichodinaminės psichoterapijos studijas, šios krypties principais vadovaujuosi ir dirbdama. Profesinę praktiką pradėjau dirbdama su vaikais. Pradžioje Santaros klinikų Vaiko raidos centre, vėliau darbą tęsiau vaikų globos namuose. Šiuo metu dirbu Lietuvos neįgaliųjų draugijos vykdomame projekte ir taip pat užsiimu privačia psichoterapine praktika.

Konsultuoju lietuvių ir anglų kalbomis.

Kristina

Dieną pasitikti su smalsumu, išlydėti su dėkingumu.

Esu sveikatos psichologė, įsisąmoninimu grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos (mindfulness) praktikė, geštalto psichoterapijos kursantė. Penktus metus konsultuoju užsienyje gyvenančius lietuvius nuotoliniu būdu. Konsultuoju moteris ir jų partnerius, patiriančius krizinį nėštumą, patyrusius persileidimą/nėštumo nutraukimą, išgyvenančius pogimdyvinę depresiją. Profesinei veiklai daugiau atspalvių suteikia dalyvavimas projektinėse veiklose su vaikus globojančiomis šeimomis taip pat šeimomis, norinčiomis tobulėti tėvystėje ar patiriančiomis bendravimo sunkumų su vaikais ar paaugliais.

Prisistatomasis įrašas

Konsultuoju anglų ir lietuvių kalbomis.

Greta L.

Tikiu, kad terapija yra labai prasmingas kelias norint pažinti savo vidinį pasaulį. Svarbiausia pradėti juo eiti ir geriausias laikas visada yra dabar.

Psichologijos kvalifikacijos bakalauro ir magistro laipsnį įgijau Vilniaus universitete. Esu baigusi sertifikuotą Įsisąmoninimu grįstos psichologijos intervencijų mokytojų rengimo programą. Nuo 2019 m. studijuoju kognityvinę ir elgesio psichoterapiją (KET) podiplominėse studijose Lietuvos sveikatos mokslų universitete, o taip pat baigiau bazinio lygio Individualios schemų terapijos programą Tarptautinės schemų terapijos draugijos akredituotoje programoje. Turiu daugiau 5 metų profesionalaus konsultavimo patirties. Į mane galite kreiptis, jeigu kankina ilgalaikis nerimas ar kitos neigiamos emocijos, vargina įkyrios mintys, patiriate panikos priepuolius, jaučiate emocinio perdegimo simptomus, taip pat, jeigu turite bendravimo, šeimos ar poros santykių sunkumų ir norite pradėti spręsti esančias problemas, pažinti save ir labiau džiaugtis gyvenimu.

Nerijus

Kartais, kai atrodo, kad viskas griūna, o galbūt, viskas tiesiog dėliojasi į vietas.

2009 m. Vytauto Didžiojo universitete baigiau organizacinės psichologijos mokslus, gilinausi į psichodinaminę grupės psichoterapiją. Vilniaus universitete netrukus baigsiu grupinės analizės mokslus. Turiu patirties dirbant mokyklos psichologu, o nuo 2014 m. privačiai konsultuoju paauglius ir suaugusius, dirbu kituose, su psichologija susijusiuose projektuose, mokau.

Konsultuoju anglų ir lietuvių kalbomis.

Evelina

Tikiu, kad visi turime savyje potencialo sunkumams įveikti, įpročiams, taisyklėms ir įsitikinimams keisti. Tiesa, kartais jį surasti pačiam sudėtinga. Pagalbos prašymas šiame kelyje - mūsų vidinės stiprybės ženklas.

Psichologijos magistro laipsnį įgijau Vytauto Didžiojo universitete, šiuo metu keliu kvalifikaciją Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Kognityvinės ir elgesio terapijos podiplominėse studijose, siekdama psichoterapeutės laipsnio. Dalyvauju įvairiuose mokymuose ir seminaruose. Nuo pat savo profesinio kelio pradžios labiausiai orientuojuosi konsultuojamojo darbo profilyje, taip pat vedu mokymus įvairiomis psichologinės sveikatos stiprinimo temomis. Šiuo metu daugiausiai laiko skiriu savo privačiai praktikai. Galiu padėti Jums pažinti save, įsiklausyti į savo emocijas ir jausmus, priimti save, leisti sau įsisąmoninti kiekvieną gyvenimo akimirką, išgyvenant ją pilnai, šia minute, bei pažvelgti į Jums kylančius sunkumus kitaip.

Konsultuoju lietuvių kalba.