Emocinio gerbūvio stiprinimas organizacijoje
Prastos emocinės sveikatos padariniai
78%
jaučia pasaulinės pandemijos sąlygotą padidėjusį stresą
50%
Y kartos atstovų palieka darbą
~$7000
vidutinė darbuotojo pakeitimo kaina
Emocinės sveikatos programos darbovietėje nauda
2.2 x ROI
investicijų grąža didėja daugiau nei du kartus
↑
didesnis darbuotojų atsparumas ir įsitraukimas
+235%
išauga bendrovės akcijų vertė


"Mūsų tikslas - sukurti ir nuolat tobulinti sveiką ir įtraukiančią darbo aplinką, kurioje darbuotojai gali būti savimi, kurioje visi kartu dirbame siekdami apsaugoti ir skatinti sveikatingumą, saugą, gerovę ir tvarumą. Savo atsakomybe laikome sudaryti sąlygas darbuotojams rūpintis savimi. Mindletic yra tam puiki priemonė: emocijų dienoraštis skatina žmones kasdien sąmoningai rūpintis savo emocine sveikata; taip pat suteikia galimybę bendrauti vieniems su kitais bendruomenės kambariuose, o mes, kaip įmonė, galime būti tikri, kad jei kas nors atsidurs sunkioje situacijoje - jam bus pasiekiama profesionali pagalba."
- Jolita Gurskytė, personalo skyriaus vadovė, Vinted


"Emocinė sveikata nėra ir neturėtų būti tabu. Kaip ir kalbame apie savo fizinę sveikatą, turėtume būti atviri ir kalbėti apie savo sunkumus bei emocijas, su kuriomis susiduriame. Taip ypač svarbu darbo vietoje, kur praleidžiame tiek daug laiko. Štai kodėl mūsų bendradarbiavimas su "Mindletic" mums yra toks svarbus. Tai ne tik žingsnis į priekį užtikrinant emocinės sveikatos palaikymą ir gerinant savijautą, bet ir galimybėdar labiau suartėti mūsų bendruomenei bei padėti vieni kitiems, kai to labiausiai reikia."
- Monika Okmanė, žmogiškųjų išteklių vadovė, Tesonet


„Manau, kad įmonės socialinė atsakomybė prasideda nuo rūpinimosi savo darbuotojais. Prasidėjus „Covid-19“ pandemijai, tiesiog negalėjome užmerkti akių ir bandėme ieškoti būdų bei sprendimų, siekiant įveikti šios pasaulinės pandemijos sukeliamas pasėkmes susijusias su psichologiniu, fiziniu ir socialinu poveikiu . Emocinės pusiausvyros kūrimas buvo vienas iš mūsų prioritetų. Bendradarbiavimas su „Mindletic“ suteikė mums galimybę praktiškai suvokti, kaip jaučiamės kasdien, paprašyti palaikymo bendruomenėje ar prireikus gauti profesionalios pagalbos. Emocinė savijauta yra svarbi; tačiau ši tema yra gana nauja verslo aplinkoje, todėl apie tai reikia kuo daugiau kalbėti. Partnerystė su „Mindletic“ gali būti vertingas žingsnis link emociškai sveikesnės organizacijos “.
- Veronika Ramonė, žmogiškųjų išteklių partnertė, Altechna


„Kaip galime užtikrinti tinkamą psichologinę gerovę – šį klausimą dažnai kėliau komandos viduje. Iki karantino daug apie tai kalbėjome bei ieškojome būdų įvairių mokymų metu, o karantino metu suvokėme, kad norint pasiekti emocinį balansą tik mokymų mums neužtenka, todėl į savo kasdienio darbo rutiną nusprendėme įtraukti ne tik fizinę, bet ir emocijų mankštą. Tikime, kad „Mindletic“ programėlės pagalba mūsų komandos psichologinė sveikata bus tokia, kokios norime, o rezultate didesnis pasitenkinimas darbu bei išlavintas gebėjimas greitai mobilizuotis pokyčių metu.“
- Egle Stankutė, žmogiškųjų išteklių komandos vadovė,1stDibs