Mindletic Naujienos

Mindletic rekomenduoja 🌱
Kas yra nuovargis ir kaip atgauti energiją - Mindletic

Kai neturime energijos, jaučiamės demotyvuoti, pavargę ir net priversti atlikti mums pavestą darbą. Įkvėpimo ir motyvacijos trūkumas taip pat gali lemti ir menką pasitikėjimą savimi. Skaitykite mūsų straipsnį ir sužinokite, kokie gyvenimo būdo pokyčiai gali padėti jaustis energingesniais!

Artėjantys Mindletic renginiai 🎤
Užsiregistruokite į renginius mūsų programėlėje (pagrindiniame ekrane paspauskite ant renginio pavadinimo).

„How to improve your emotion regulation skills?“

Renginys su psichologinio konsultavimo ir orientavimo doktorantu Ali Ammar Kurt.
„Leading vs Managing: what is the difference?“
Renginys HR specialistams ir vadovams su LitBAN įkūrėja ir valdybos nare, mentore Rita Sakus.

Viešas renginys: „Exploring the art of leading with love“ 💛
Organizuojame nemokamą viešą renginį, kurio metu Mindletic įkūrėja Ieva kalbins autorių Ulrik Nerloe apie tai, kaip susijusios meilės, energijos ir vadovavimo sąvokos. Kviečiame užduoti klausimus ir pasinerti į diskusiją kartu! Registruokitės čia.

Mindletic parama Ukrainai
Reaguodami į invaziją Ukrainoje ir daugelio jaučiamą karo nerimą, suteikiame NEMOKAMĄ Mindletic prieigą Ukrainoje veikiančioms įmonėms paremti savo darbuotojus šiais neramiais laikais. Kiekvienas Mindletic programėlės naudotojas gali padėti sau suvaldyti nerimą savireflekcijos grupėje “Neramūs laikai”.

Esame nominuoti kaip metų startuolis! Dėkojame jums 🙏
Patekome į Centrinės Europos startuolių apdovanojimų finalą 𝐒𝐭𝐚𝐫𝐭𝐮𝐩 𝐨𝐟 𝐭𝐡𝐞 𝐘𝐞𝐚𝐫 kategorijoje! Balsuokite už mus čia.

Nauji Mindletic psichologai: Irma ir Dovilė 🌱 ️
Susipažinkite su mūsų naujais profesionalais – Irma ir Dovile. Jų aprašymus ir galimus rezervavimo laikus rasite Mindletic programėlėje.

Renkama balanso grupė “Savęs priėmimo link” su psichologe-psichoterapeute Agne
Kenčiate nuo žemos savivertės ir tai trukdo jums gyventi pilnavertį gyvenimą?Kviečiame dalyvauti 4 užsiėmimų cikle. Daugiau informacijos ir registraciją į nemokamą intro sesiją rasite programėlės „Pasikalbėk su profesionalu“ dalyje pasirinkus „grupėje“.
Programėlės naujienos 📱
Emocinis sporto klubas balanso link 🌿

Gaukite holistinių įžvalgų apie subalansuotą gyvenimo būdą 📈
Registruojant savo emocijas bei atliekant savaitinę savo balanso apžvalgą, Mindletic programėlė jums taip pat pasiūlys apžvelgti ir savo sveikatos duomenis. Šioms apžvalgoms naudojami jūsų duomenys iš Apple Health arba Google Fit programėlių telefone. Kviečiame pasižiūrėti, kaip jūsų fizinė sveikata gali paveikti jūsų emocinę būseną. Galbūt tereikia nueiti miegoti šiek tiek anksčiau, kad pagerintumėte savo savijautą?

Neturi Mindletic App? Parsisiųsk čia!