Mindletic D.U.K
Jei neseniai prisijungei prie Mindletic bendruomenės, šis gidas tau padės geriau suprasti šios platformos galimybes ir funkcionalumą
Pagrindinė Mindletic informacija
Kas yra Mindletic?
Mindletic siekia skatinti emocinę higieną, sukurti palaikymo ir vienybės kultūrą bei skatinti nuolatinę savęs priežiūrą. Mes tikime, kad visi turėtų lavinti savo mintis taip pat, kaip ir savo kūną.
Kokiomis kalbomis galiu naudotis Mindletic paslaugomis?
Šiuo metu galite rinktis iš dviejų programėlės kalbų - anglų ir lietuvių.
Svarbu paminėti, jog mūsų „Mindletic“ specialistai gali konsultuoti lietuvių, anglų, italų ir rusų kalbomis.
Nuo ko turėčiau pradėti naudoti Mindletic platformą?
Mindletic siekis - tapti emociniu sporto klubu, kuriame gali treniruotis individualiai, su grupe ar treneriu! Toks pats principas taikomas ir Mindletic platformai į kurią įeina šios funkcijos: Emocijų žymėjimas, individualūs pratimai, bendruomenių kambariai bei individualios konsultacijos su Mindletic psichologais. Rekomenduojame išbandyti visas funkcijas ir nuspręsti, kuri tinkamiausia Tau.
Su kokiais prietaisais galiu naudoti Mindletic platformą?
Prisijungimas prie konsultacijų
Kaip galiu prisijungti prie konsultacijos?
Prisijungti galite per programėlę arba paspaudę nuorodą, kurią atsiunčiame Jūsų el.pašto adresu likus 30 minučių iki konsultacijos pradžios. Nors programėle naudotis galima tik telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, konsultaciją per nuorodą galima pasiekti ir iš kompiuterio).
Psichologas neprisijungė. Ką man daryti?
Jei psichologas neprisijungia prie konsultacijos per pirmąsias 5 konsultacijos minutes, praneškite mums adresu info@mindletic.com. Jei jie negalės prisijungti prie sesijos, mes pasiūlysime Jums kitą laisvą laiką susitikimui pas tą patį profesionalą, nebent pasirinktumėte kitaip. Jei alternatyvus pasiūlymas jums netinka, grąžinsime sumokėtus pinigus/atkursime konsultacijos limitą.
Mano aplinkybės pasikeitė, ar galiu pakeisti konsultacijos laiką?
Taip, konsultacijos laiką galima perkelti per programėlę. Norėdami tai padaryti, tiesiog atsidarykite sutartos konsultacijos laukelį ir pasirinkite perkėlimo funkciją. Svarbu:konsultaciją reikia atšaukti/pakeisti ne vėliau kaip prieš 18 valandų, kitu atveju įsipareigojate padengti jos kainą net ir neprisijungę prie konsultacijos.
Už konsultacijas moku pati/s. Atšaukiau savo užsakymą laiku, kada atgausiu pinigus?
Visos pinigų grąžinimo operacijos yra atliekamos kuo greičiau ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo atšaukto susitikimo dienos.
Kaip galiu atšaukti savo konsultaciją?
Norėdami atšaukti sesiją Mindletic programėlėje, spustelėkite apačioje esančią dviejų mažų žmonių piktogramą, tuomet galėsite pamatyti visus savo buvusius ir būsimus vizitus su „Mindletic“ profesionalais. Kai nuspręsite, kurį susitikimą norite atšaukti, spustelėkite „x“ piktogramą viršuje, konkretų vizitą žyminčio laukelio dešnėje pusėje ir patvirtinkite savo atšaukimą.
Vėluoju į konsultaciją, ar psichologas manęs palauks?
Psichologas Jūsų lauks 10 minučių nuo sutartos konsultacijos pradžios.
Trikdžių šalinimas ir instrukcijos
Negirdžiu kito žmogaus
Jei negirdite kito asmens, jūsų įrenginyje arba susitikimo platformoje garsas gali būti pritildytas arba išjungtas. Jei taip nėra, patikrinkite įrenginio, kurį naudojate prisijungdami, nustatymus. Jei tai neveikia, pabandykite atnaujinti puslapį arba naudokite kitą įrenginį.
Kitas žmogus negirdi manęs
Jei garsas neveikia, patikrinkite, ar mikrofonas įjungtas. Jei taip, patikrinkite, kurį mikrofoną pasirinkote ir ar jis tinkamas. Jei tai neveikia, pabandykite atnaujinti puslapį arba naudokite kitą įrenginį.
Mano susitikime yra aidas
Taip gali nutikti, kai mikrofonas ir garsiakalbis yra per arti vienas kito, todėl pokalbio metu išgirsite kiek uždelstus garsus. Norėdami išvengti aido vaizdo skambučio metu, eikite į garso nustatymus. Jei naudojate išorinį garsiakalbį, pabandykite grįžti prie kompiuteryje įtaisyto garsiakalbio. Rekomenduojame konsultacijų metu naudoti ausines, dažnai, tai padeda išvengti aido.
Mano vaizdas/kamera neveikia
Jei jūsų kamera neveikia, eikite į vaizdo įrašų nustatymus ir patikrinkite, kuri kamera pasirinkta. Jei pakeisti kameros nepavyksta, pabandykite atnaujinti puslapį arba naudoti kitą įrenginį.
Kur galiu rasti savo konsultacijų sąrašą?
Norint peržiūrėti įvykusias bei įvyksiančias konsultacijas su Mindletic specialistais, telefono programėlėje, lango apačioje, spustelkite du žmogeliukus žyminčią ikoną
Kokią naršyklę geriausia naudoti, jei dalyvauju konsultacijose per kompiuterį?
Nors galite naudoti ir kitas naršykles, „Google Chrome“ su mūsų vaizdo konferencijų platformos integracija veikia geriausiai.
Kaip pakeisti Mindletic paskyros slaptažodį?
Slaptažodį galite iš naujo nustatyti dviem būdais:
1. Jei pamiršote slaptažodį, atidarykite „Mindletic“ programėlę ir pasiekite prisijungimo langą. Šio lango apačioje pamatysite parinktį „Pamiršote slaptažodį?“ spustelėkite jį ir įveskite el. pašto adresą, kurį naudojote registruodamiesi į „Mindletic“. Patikrinkite savo el. Paštą ir rasite laikiną slaptažodį.
2. Jei esate prisijungę prie programėlės, spustelėkite informacijos mygtuką, esantį apačioje, dešinėje programos pusėje. Po to spustelėkite "mano profilio" piktogramą, esančią viršuje, dešinėje ekrano pusėje, paspauskite „paskyros nustatymai“ ir į laukelį, esantį po jūsų el. Pašto adresu, įveskite naują slaptažodį.
Mano interneto ryšys stringa. Ką daryti?
Pastebėjus problemas su interneto ryšiu, rekomenduojame pasirengti galimybei prisijungti prie kito interneto tinklo (kito saugaus wi-fi ar mobiliųjų duomenų).
Kaip galiu atsisakyti Mindletic naujienlaiškio?
Atsisakyti Mindletic siunčiamų naujienlaiškių galite atsisakyti gauto laiško apačioje paspaudę mygtuką "atsisakyti". Jei to padaryti negalite, parašykite mums žinutę.